Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Office 2019 dla domu i firmy

Angielski klucz produktu Office Professional Plus 2010 dla 32-bitowej 64-bitowej efektywnej analizy

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

Angielski klucz produktu Office Professional Plus 2010 dla 32-bitowej 64-bitowej efektywnej analizy

English Office Professional Plus 2010 Product Key 32 Bit 64 Bit For Effective Analysis
English Office Professional Plus 2010 Product Key 32 Bit 64 Bit For Effective Analysis English Office Professional Plus 2010 Product Key 32 Bit 64 Bit For Effective Analysis English Office Professional Plus 2010 Product Key 32 Bit 64 Bit For Effective Analysis

Duży Obraz :  Angielski klucz produktu Office Professional Plus 2010 dla 32-bitowej 64-bitowej efektywnej analizy Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Made in USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: microsoft Certified
Numer modelu: Office 2010 Pro Retailbox
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja:: Pakiet detaliczny Głoska bezdźwięczna:: 32Bit X 64Bit
Aktywacja:: Tak Gwarancja:: Okres istnienia
Język:: Angielski (opcjonalnie) Aplikacji:: Międzynarodowy (obszar globalny)
Skype: Astanagroup1
High Light:

Office Professional Plus 2010

,

profesjonalny kod microsoft office 2010

Polski Pakiet Microsoft Office 2010 Professional Retail 32 Bit x 64 Bit

Klucz produktu Professional Professional plus Microsoft Office 2010

Pakiet Microsoft Office Professional 2010 łączy w sobie najnowocześniejsze narzędzia, które pomogą Ci utrzymać porządek, komunikację i konkurencyjność. Pakiet obejmuje rok wsparcia technicznego.

Sprawnie zarządzaj finansami firmowymi i osobistymi

 • Zbuduj budżet i śledzisz wydatki szybko z wbudowanymi szablonami w programie Excel 2010.
 • Szybkie trendy danych można wyświetlać za pomocą zaawansowanych narzędzi analizy, takich jak Sparkline, które przedstawiają niewielki wykres osadzony w komórce, Slicers, które filtrują dane w tabeli przestawnej lub formatowania warunkowego, aby łatwiej zauważyć różnice. Zilustruj swoje informacje za pomocą ulepszonych narzędzi do tworzenia wykresów i grafiki SmartArt®, aby łatwo zrozumieć i przeczytać wykresy, diagramy i wykresy.

Zorganizuj wszystkie informacje w jednym miejscu

 • Zebrać wszystkie swoje pomysły i ważne informacje w programie OneNote 2010, od notatek dotyczących spotkań i informacji o klientach do planów marketingowych.
 • Utwórz notebook OneNote, aby zorganizować wszystkie materiały i materiały do ​​projektu: tekst, obrazy, filmy, audio, wycięcia stron internetowych i inne.
 • Znajdź potrzebne informacje przy użyciu prostego tagowania i ulepszonego wyszukiwania, które wyświetla wyniki wyszukiwania podczas pisania.
 • Zwiększ skuteczność Twoich badań internetowych dzięki funkcji szybkiego składania. Zapisz informacje z sieci i innych zasobów na komputerze przenośnym jednym kliknięciem.

Tworzenie dynamicznych prezentacji, które zwracają uwagę

 • Przekształć pomysły w niezapomniane prezentacje w programie PowerPoint 2010 z obrazami i wideo, dynamicznymi przejściami slajdów i animacjami.
 • Skorzystaj z łatwych w obsłudze funkcji do edycji zdjęć i wideo, które umożliwiają dodawanie efektów wizualnych bez wychodzenia z programu PowerPoint 2010.
 • Łatwe przesyłanie prezentacji przez przeglądarkę internetową do odległych odbiorców, nawet jeśli nie mają one programu PowerPoint.

Wyraź siebie

 • Szybkie tworzenie dokumentów dzięki szablonom gotowym do użycia w programie Word 2010 dla niemal każdego projektu, od raportów biznesowych do biuletynów klientów.
 • Dodaj wizualne zainteresowanie tekstem efektami, takimi jak cienie, odbicia i 3-D.
 • Chwyć swoje pomysły, korzystając z szeregu dostosowanych do potrzeb grafiki SmartArt, które pomogą Ci szybko i wygodnie zaznaczyć ważne wiadomości.

Bądź na bieżąco z klientami i kalendarzem

 • Łącz się z ludźmi i projektami efektywniej przy użyciu narzędzi poczty elektronicznej i kalendarza, które upraszczają komunikację w programie Outlook 2010.
 • Zarządzaj wieloma kontami e-mail w programie Outlook 2010 z usług takich jak Windows Live ™ Hotmail, Gmail lub większość innych dostawców.
 • Śledzenie wiadomości e-mail i zarządzanie nimi można łatwo przeglądać w programie Outlook 2010, dzięki czemu możesz kondensować, kategoryzować, a nawet ignorować długie wymianę e-mail z jednym kliknięciem.
 • Korzystaj z programu Outlook Mobile w smartfonie 1, aby wymieniać się e-mail ze swoim zespołem i klientami nawet wtedy, gdy jesteś nieobecny.

Twórz profesjonalnie wyglądające materiały marketingowe

 • Twórz własną komunikację, korzystając z potężnych narzędzi do projektowania w programie Publisher 2010, niezależnie od tego, czy marketing firmy lub planujesz wydarzenie.
 • Szybciej zacznij pracę z biblioteką konfigurowalnych szablonów, aby tworzyć pocztówki, broszury, pocztę elektroniczną i wiele innych.
 • Wybierz spośród zaawansowanych opcji do edycji zdjęć: Zmiana kształtu zdjęć; pan, zoom i crop; i dopasuj, kolor i jasność. Możesz przejrzeć zmiany formatowania przed ich zastosowaniem.
 • Utwórz profesjonalny wygląd przy użyciu zaawansowanych narzędzi typograficznych i gotowych do użycia motywów do projektowania.

Przechwytywanie danych biznesowych dla skutecznej analizy

 • Wykorzystaj w pełni dane firm i klientów za pomocą profesjonalnych narzędzi bazy danych w programie Access 2010.
 • Szybko zacznij od wbudowanych szablonów, które możesz dostosować do konkretnego projektu.
 • Komunikuj swoją analizę w sposób jasny i łatwy przy użyciu narzędzi formatowania warunkowego, które pomogą Ci tworzyć profesjonalne wykresy danych.

Dostęp do, edytowanie i udostępnianie swojej pracy z niemal każdego miejsca

 • Wykonaj czynności, gdy jesteś z dala od biura, używając pakietu Office Web Apps. 1
 • Tworzenie dokumentów w pakiecie Office 2010, publikowanie ich w Internecie w usłudze Windows Live SkyDrive oraz dostęp, przeglądanie i edytowanie za pomocą pakietu Office Web Apps z niemal każdego miejsca, z którego korzystasz.
 • Edytuj i przeglĘ ... daj raporty lub prezentacje online za pomocĘ ... aplikacji internetowych, które dajĘ ... Ci znane znajomoś ci Office, których oczekujesz.
 • Udostępniaj swoje dokumenty online, aby skuteczniej współpracować z klientami i współpracownikami.

Klucz Microsoft Office Code microsoft 2010 professional plus skrzynka detaliczna DVD aktywowana onlineKlucz Microsoft Office Code microsoft 2010 professional plus skrzynka detaliczna DVD aktywowana online

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas