Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Server 2012

Standardowy R2 angielski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail 1PK DVD 2CPU / VM

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

Standardowy R2 angielski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail 1PK DVD 2CPU / VM

Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / VM OEM Pack
Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / VM OEM Pack Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / VM OEM Pack Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / VM OEM Pack Standard R2 English Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / VM OEM Pack

Duży Obraz :  Standardowy R2 angielski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail 1PK DVD 2CPU / VM Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: microsoft Certified
Numer modelu: serwer 2012 r2
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Pakiet:: Sever 2012 R2 Oem Pack Aplikacji:: Aktywacja obszaru globalnego
Aktywacja:: Program instalacyjny DVD-COA Licencja: 100% pracujących na całe życie
Użytkownicy:: 5 CALS Skype:: astanagroup1
High Light:

Windows Server 2012 r2

,

serwer Windows Server 2012 standard

Standardowa wersja R2 X64 Polski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / 2VM

Prawdziwy serwer Windows Server 2012 R2 Standard OEM

Windows Server 2012 R2 Standard to elastyczne, wydajne i łatwe w obsłudze rozwiązanie serwera. Niezależnie od tego, czy firma jest małym przedsiębiorstwem, czy dużym przedsiębiorstwem, Windows Server R2 2012 Standard może pomóc w optymalizacji firmy.

Windows Server 2012 R2 Standard umożliwia połączenie rozwiązań lokalnych z chmurą bez konieczności ponownego projektowania infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacji. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i multitenentową infrastrukturę chmury, która pomaga użytkownikom połączyć się w terenie. W rezultacie firma IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą elastycznością i wydajnością, a mobilna siła robocza może uzyskać dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy praktycznie z dowolnego miejsca.

Dane techniczne:

Integruj usługi w chmurze Po zintegrowaniu z pakietem Office 365 można utworzyć konta użytkowników raz w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a jednocześnie skojarzona skrzynka pocztowa jest tworzona automatycznie. Hasła użytkownika są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, aby użytkownicy zalogowali się w ten sam sposób, czy mają dostęp do zasobów lokalnych lub opartych na chmurze. Integracja z programem Windows Azure Backup uzupełnia kopie zapasowe serwera lokalnego dzięki usłudze opartej na chmurze, która przechowuje najważniejsze dane biznesowe w bardzo bezpiecznym, offsite centrum danych.
Chroń swoje dane Kopie zapasowe serwera są konfigurowane przy użyciu prostego kreatora. Można jeszcze skorzystać z opcjonalnych usług tworzenia kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak kopia zapasowa systemu Windows Azure, dla jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane do pracy codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak samo jak podczas wymiany uszkodzonego dysku twardego lub uaktualnienia starszego dysku twardego. Dane osobiste można łatwo chronić przy użyciu Historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, która może być centralnie skonfigurowana i zarządzana z serwera Essentials.
Wirtualizacja serwerów Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz skupić się na jej działaniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą informatyczną. Essentials systemu Windows Server 2012 R2 Essentials mogą pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i pieniądze, które spędzasz w IT.
Zapewnia bezpieczny dostęp zdalny w indows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji dla zdalnego dostępu, w tym Remote Web Access (RWA), bardzo bezpieczny sposób, aby użytkownicy i administratorzy mogli korzystać z przeglądarek internetowych w celu uzyskania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla systemu Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i przyjazny dla użytkownika sposób na dostęp do plików i folderów, a także wykonywanie lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.
Zoptymalizowana w chmurze Firmy dziś szybko adoptują podejście hybrydowe w prywatnych i publicznych systemach cloud computing. Windows Server 2012 Standard jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk wirtualnych o niewielkich rozmiarach, które przechodzą w stronę chmury, niezależnie od miejsca, w którym jesteś w drodze do chmury
"Original Equipment Manufacturer" Oprogramowanie OEM jest sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub jest dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budowniczych systemów dla komputerów typu "clone" lub bez nazwy (dla użytkownika końcowego jak ty). elektroniczny podręcznik pomocy, wbudowany w oprogramowanie lub niewielki podręcznik uruchamiający. Sam program zawiera takie same programy, jak wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box dostarczanej zwykle z małym podręcznikiem i fantazyjną obudową detaliczną Oprogramowanie OEM OEM zawiera certyfikat autentyczności (COA), który jest etykietką lub naklejką certyfikatu autentyczności producenta, a także kodem kluczowym do zainstalowania, a także do uruchomienia systemu / rejestracji w systemie Microsoftu w celu otrzymania aktualizacji systemu Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defender, Media Pla yer 11, i tak dalej

· System operacyjny: Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard x 64-bit

· Język (y): angielski

· Typ licencji: Licencja

· Media / Metoda dystrybucji: DVD-ROM

· Ilosc licencji: 2 dodatkowe procesory

· Ustalanie ceny licencji: OEI

· Szczegóły licencjonowania: 64-bitowe

Standardowa wersja R2 X64 Polski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / 2VMStandardowa wersja R2 X64 Polski Pakiet OEM Windows Server 2012 Retail Box 1PK DVD 2CPU / 2VM

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas