Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWitryna sprzedaży detalicznej systemu Windows Server 2012

64 Bitowe centrum danych Microsoft Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 Enterprise

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

64 Bitowe centrum danych Microsoft Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 Enterprise

64 Bit Microsoft Server 2012 R2 Datacenter , Windows Server 2012 R2 Enterprise
64 Bit Microsoft Server 2012 R2 Datacenter , Windows Server 2012 R2 Enterprise 64 Bit Microsoft Server 2012 R2 Datacenter , Windows Server 2012 R2 Enterprise 64 Bit Microsoft Server 2012 R2 Datacenter , Windows Server 2012 R2 Enterprise

Duży Obraz :  64 Bitowe centrum danych Microsoft Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 Enterprise Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: serwer 2012 standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: fabryka Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja:: Pakiet detaliczny Głoska bezdźwięczna:: 64 / 32bit
Aktywacja:: Tak Gwarancja:: LIFE Czas na aktywację
Język:: Angielski (opcjonalnie) Aplikacji:: Międzynarodowy (obszar globalny)
High Light:

Windows Server 2012 centrum danych

,

standard microsoft serwer 2012

64 Bit Microsoft Windows Server 2012 r2 centrum danych / serwer Windows 2012 r2 przedsiębiorstwa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa marki: Microsoft
Numer modelu: nowy
Warunki płatności i wysyłki: Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk
Cena: Skontaktuj się z nami
Szczegóły dotyczące opakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni
Warunki płatności: T / T, Western Union, Money Gram
Zdolność do zaopatrzenia: 10000szt / miesiąc


Cechy:

Opcje instalacji
W przeciwieństwie do swojego poprzednika system Windows Server 2012 może przełączać się między opcjami instalacji "Server Core" i "Server with the GUI" bez pełnej ponownej instalacji. Teraz jest zalecana konfiguracja serwera Core - opcja tylko z interfejsem wiersza polecenia. Istnieje również trzecia opcja instalacji umożliwiająca uruchamianie niektórych elementów interfejsu GUI, takich jak MMC i Server Manager, ale bez zwykłych pulpitów, powłok ani domyślnych programów, takich jak File Explorer.

Interfejs użytkownika
Menedżer serwera został przeprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem złagodzenia zarządzania wieloma serwerami. System operacyjny, podobnie jak Windows 8, korzysta z interfejsu użytkownika opartego na metale, chyba że jest zainstalowany w trybie Server Core. Windows Store jest dostępny w tej wersji systemu Windows, ale domyślnie nie jest instalowany.Windows PowerShell w tej wersji zawiera ponad 2300 komend, w porównaniu do około 200 w systemie Windows Server 2008 R2.

Menadżer zadań

Windows Server 2012 zawiera nową wersję Menedżera zadań systemu Windows wraz ze starą wersją. W nowej wersji karty są ukryte domyślnie, pokazując tylko aplikacje. Na karcie Procesy nowe procesy są wyświetlane w różnych odcieniach żółtego, z ciemniejszymi odcieniami reprezentującymi większe obciążenie zasobami. Lista zawiera nazwy i status aplikacji, a także procesor, pamięć, dysk twardy i wykorzystanie sieci. Informacje o procesach znalezione w starszych wersjach są teraz przenoszone na nową kartę Szczegóły. Na karcie Performance znajdują się wykresy "CPU", "Memory", "Disk", "Wi-Fi" i "Ethernet". Karta CPU nie wyświetla domyślnie pojedynczych wykresów dla każdego procesora logicznego w systemie, domyślnie, chociaż pozostaje to opcja. Ponadto może wyświetlać dane dla każdego nierównomiernego węzła dostępu do pamięci (NUMA). Wyświetlając dane dla każdego procesora logicznego dla maszyn z więcej niż 64 procesorami logicznymi, na karcie CPU wyświetlane są teraz proste procenty użytkowe na płytkach odwzorowujących ciepło. Kolor używany do tych map cieplnych jest niebieski, a ciemniejsze odcienie ponownie wskazują na większe obciążenie. Uruchomienie kursora nad danymi procesora logicznego pokazuje teraz węzeł NUMA tego procesora i jego identyfikatora, jeśli ma to zastosowanie. Ponadto dodano nową kartę Autostart, na której znajdują się aplikacje uruchamiania, ale ta karta nie istnieje w systemie Windows Server 2012. Nowy menedżer zadań rozpoznaje, gdy aplikacja Windows Store ma status "Zawieszone".

Zarządzanie adresami IP (IPAM)
Windows Server 2012 posiada rolę zarządzania adresami IP w celu wykrywania, monitorowania, sprawdzania i zarządzania przestrzeń adresową IP wykorzystywaną w sieci firmowej. IPAM jest używany do zarządzania i monitorowania serwerów DNS (Domain Name System) i serwerów DHCP (Dynamic Dynamic Host Configuration Protocol). Oba protokoły IPv4 i IPv6 są w pełni obsługiwane.

Active Directory

Windows Server 2012 zawiera wiele zmian w usłudze Active Directory z wersji dostarczonej z systemem Windows Server 2008 R2. Kreator instalacji usług domenowych w usłudze Active Directory został zastąpiony nową sekcją w Menedżerze serwerów, aw usłudze Active Directory Recycle Bin dodano GUI. W tej samej domenie można ustawić wiele zasad haseł. Usługa Active Directory w systemie Windows Server 2012 jest świadoma wszelkich zmian wynikających z wirtualizacji, a wirtualizowane kontrolery domeny można bezpiecznie klonować. Uproszczenie uaktualnień poziomu funkcjonalności domeny do systemu Windows Server 2012; można to zrobić w całości w Menedżerze serwera. Usługi federacyjne w usłudze Active Directory nie są już potrzebne do pobrania podczas instalacji jako roli, a do tokenu Kerberos zostały wprowadzone roszczenia, które mogą być używane przez usługi federacyjne usługi Active Directory. Polecenia Powershell systemu Windows używane przez Centrum administracyjne usługi Active Directory można przeglądać w "Powershell History Viewer".

Hyper-V
System Windows Server 2012 wraz z systemem Windows 8 zawiera nową wersję Hyper-V, przedstawioną podczas zdarzenia BUILD firmy Microsoft. Do Hyper-V dodano nowe funkcje, w tym wirtualizację sieciową, wielozadaniowość, zasoby zasobów pamięci masowej, cross -premises i tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Ponadto wiele z dawnych ograniczeń dotyczących zużycia zasobów zostało w znacznym stopniu zniesione. Każda maszyna wirtualna w tej wersji Hyper-V może uzyskać dostęp do 64 procesorów wirtualnych, do 1 terabajta pamięci i do 64 terabajtów wirtualnej przestrzeni dyskowej na wirtualny dysk twardy (przy użyciu nowego formatu .vhdx). Do 1024 maszyny wirtualne mogą być aktywne na każdego hosta, a do klastra pracy awaryjnej może działać do 8000. SLAT to wymagana funkcja procesora dla systemu Hyper-V w systemie Windows 8, a dla systemu Windows Server 2012 wymagana jest tylko dodatkowa ról funkcji RemoteFX.

ReFS
Odporny system plików (ReFS), o nazwie kodowej "Protogon", jest nowym systemem plików w systemie Windows Server 2012 początkowo przeznaczony dla serwerów plików, które poprawiają pod pewnymi względami system plików NTFS. Główne nowe funkcje ReFS obejmują:
Zwiększona niezawodność dla struktur na dysku
ReFS wykorzystuje drzewa B + dla wszystkich struktur na dysku, w tym metadanych i danych z plików. Metadane i dane pliku są zorganizowane w tabele podobne do relacyjnej bazy danych. Rozmiar pliku, liczba plików w folderze, całkowity rozmiar woluminu oraz liczba folderów w woluminie są ograniczone liczbami 64-bitowymi; w rezultacie system ReFS obsługuje maksymalny rozmiar pliku wynoszący 16 eksabajtów, maksymalnie 18,4 x 1018 folderów i maksymalny rozmiar woluminu 1 yotabajta (z klastrami 64 KB), co pozwala na dużą skalowalność bez żadnych ograniczeń dotyczących rozmiaru plików i folderów (ograniczenia sprzętowe nadal obowiązuje). Wolne miejsce jest liczone przez hierarchiczny algorytm, który zawiera trzy oddzielne tabele dla dużych, średnich i małych kawałków. Nazwy plików i ścieżki plików są ograniczone do ciągu tekstowego Unicode o długości 32 KB.
Wbudowana odporność
ReFS stosuje strategię aktualizacji alokacji na uaktualnienie metadanych, która przydziela nowe fragmenty każdej transakcji aktualizacji i używa dużych partii plików. Wszystkie metadane ReFS zawierają wbudowane 64-bitowe sumy kontrolne, które są przechowywane niezależnie. Dane pliku mogą zawierać opcjonalną sumę kontrolną w oddzielnym "strumieniu integralności", w którym to przypadku strategia aktualizacji plików realizuje również alokację przy zapisie; jest to kontrolowane przez nowy atrybut "integralności", który ma zastosowanie zarówno do plików, jak i katalogów. Jeśli mimo to dane lub metadane ulegną uszkodzeniu, plik może zostać usunięty, nie biorąc całego tomu w tryb offline. W wyniku wbudowanej sprężystości administratorzy nie muszą okresowo uruchamiać narzędzi do sprawdzania błędów, takich jak CHKDSK podczas korzystania z funkcji ReFS.
Zgodność z istniejącymi interfejsami API i technologiami
ReFS nie wymaga nowych interfejsów API systemu, a większość filtrów systemu plików nadal pracuje z wolumenami ReFS.ReFS obsługuje wiele istniejących funkcji systemu Windows i NTFS, takich jak szyfrowanie BitLocker, listy kontroli dostępu, USN Journal, powiadomienia o zmianach, linki symboliczne, punkty połączenia, punkty montowania , punkty ponownej analizy, migawki woluminów, identyfikatory plików i oplock. ReFS integruje się z obszarami pamięci masowej, warstwą wirtualizacji danych, która umożliwia mirroring i striping danych, a także dzielenie puli pamięci pomiędzy maszynami. Funkcje odporności na reFS poprawiają funkcję dublowania zapewnianą przez Storage Spaces i umożliwiają wykrycie, czy kopie lustrzane plików są uszkodzone przy użyciu procesu czyszczenia danych w tle, który odczytywuje wszystkie kopie lustrzane i sprawdza sumy kontrolne, a następnie zastępuje złe kopie.
Niektóre funkcje systemu plików NTFS nie są obsługiwane w programie ReFS, w tym identyfikatory obiektów, krótkie nazwy, kompresja plików, szyfrowanie na poziomie plików (EFS), transakcje danych użytkownika, łącza twarde, rozszerzone atrybuty i kontyngenty na dyski.Specjalne pliki są obsługiwane. Wsparcie dla wymienionych strumieni jest nie wdrożono w systemach Windows 8 i Windows Server 2012, ale później dodano go w systemach Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. ReFS nie oferuje deduplikacji danych. Dyski dynamiczne z woluminami lustrzanymi lub rozłożonymi zastępuje się lustrzanymi lub rozłożonymi pulami pamięci masowej udostępnianymi przez Storage Spaces. W systemie Windows Server 2012 zautomatyzowana korekcja błędów ze strumieniami integralności jest obsługiwana tylko w przestrzeniach zwierciadlanych; w systemach Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2 dodano automatyczne odzyskiwanie w przestrzeni parzystości. Uruchamianie z funkcji ReFS nie jest obsługiwane.

IIS 8.0
Windows Server 2012 zawiera wersję 8.0 Internetowych usług informacyjnych (IIS). Nowa wersja zawiera nowe funkcje, takie jak SNI, czcionki użycia CPU dla poszczególnych stron internetowych, scentralizowane zarządzanie certyfikatami SSL, obsługa technologii WebSocket i ulepszone wsparcie dla NUMA, ale kilka innych istotnych zmian zostało wprowadzonych.

Hurt:

system komputerowy systemu Windows: Aplikacja Microsoft Office:
windows 10 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / hiszpański / inne Office 2016 Professional Retail Wersja / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 10 pro Retail 64 bit angielski / francuski / hiszpański / inne Wersja biurowa i biurowa Office 2016 / naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 8.1 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / hiszpański / inne Wersja detaliczna pakietu Office 2013 / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.1 pro Retail 64 bit angielski / francuski / hiszpański / inne Wersja domowa i biznesowa Office 2013 / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 7 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / hiszpański / inne Wersja domowa i dla studentów pakietu Office 2013 / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 7 pro Retail 64 bit angielski / francuski / hiszpański / inne Windows Server System operacyjny:
naklejki klucz Windows Wersja detaliczna dla systemu Windows Server 2012 w wersji / Arabic / Spanish / Other
Windows 10 pro klucz naklejek Wersja detaliczna serwerów Windows Server 2012 / Arabic / Spanish / Other
Windows 8.1 pro klucz naklejek Wersja OEM OEM systemu Windows Server 2012 R2 / Arabic / Spanish / Other
Windows 7 pro klucz naklejek Wersja OEM OEM systemu Windows Server 2008 R2 / Arabic / Spanish / Other

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas