Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWitryna sprzedaży detalicznej systemu Windows Server 2012

2 CPU Windows Server 2012 Retail Server, Windows Server 2012 R2 Standard Edition

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

2 CPU Windows Server 2012 Retail Server, Windows Server 2012 R2 Standard Edition

2 CPU Windows Server 2012 Retail Box , Windows Server 2012 R2 Standard Edition
2 CPU Windows Server 2012 Retail Box , Windows Server 2012 R2 Standard Edition 2 CPU Windows Server 2012 Retail Box , Windows Server 2012 R2 Standard Edition 2 CPU Windows Server 2012 Retail Box , Windows Server 2012 R2 Standard Edition

Duży Obraz :  2 CPU Windows Server 2012 Retail Server, Windows Server 2012 R2 Standard Edition Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: serwer 2012 standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: fabryka Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wsparcie:: Sever Sofware Przedmiotów:: Sever 2012 Datacenter
Miejsce pochodzenia:: Wykonane w USA Gwarancja:: Okres istnienia
Express: DHL.EMS Skype: astanagroup1
High Light:

Windows Server 2012 centrum danych

,

standard microsoft serwer 2012

Windows Server 2012 R2 Standard Edition
Witryna Microsoft-Windows-Server-2012-Datacenter-64-bit-retailbox -Polish-DVD-2CPU-5 CALS aktywna
Zawiera oryginalne opakowanie, 64-bitowe DVD i licencję / COA z kluczem produktu

1. Zgodnie z licencją Microsoft, nośniki odzyskiwania, nośniki OEM i nośniki MAR zawierające oprogramowanie firmy Microsoft muszą być redystrybuowane jako część kompletnego pakietu zawierającego nośniki, oryginalny sprzęt komputerowy, z którym oprogramowanie było dystrybuowane i odpowiadająca etykieta COA.

Zgodnie z powyższą polityką jest to sprzedaż kompletnego pakietu zawierającego oryginalny nośnik DVD i oryginalny sprzęt (system serwera zawierający oryginalną płytę główną).

2. Dyski OEM / Zamontuj ponownie / Oprogramowanie MAR - nośniki odzyskiwania, nośniki OEM i nośniki MAR zawierające oprogramowanie firmy Microsoft muszą być redystrybuowane jako część kompletnego pakietu zawierającego nośniki, oryginalny sprzęt komputerowy, z którym zostało rozprowadzone oprogramowanie i odpowiadająca mu etykieta COA .

Zgodnie z powyższą polityką jest to sprzedaż oprogramowania dołączonego do oryginalnego systemu serwera. Pozycja ta nie jest przeznaczona również dla konsumentów ogólnych.

Serwer jest dostępny, ale został wycofany z eksploatacji, jako że nie zawiera żadnych elementów, z wyjątkiem uszkodzonej płyty głównej, dostępnych do pobrania przez wyznaczenie lub dodatkowych opłat pocztowych, jeśli chcesz je otrzymywać. Jeśli chcesz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

P: Co to jest oprogramowanie OEM?

O: OEM oznacza "Original Equipment Manufacturer" (producent sprzętu oryginalnego) .Uwagi OEM są sprzedawane bezpośrednio producentowi komputera lub są dystrybuowane dla mniejszych integratorów systemów i hobbystów budowniczych systemów dla komputerów typu "clone" lub bez nazwy (dla użytkowników końcowych takich jak ty). dostarczane są tylko z elektroniczną instrukcją pomocy, która jest wbudowana w oprogramowanie lub niewielki podręcznik uruchamiający. Sam program zawiera takie same programy, jak wersja Retail Box, z wyjątkiem wersji Retail Box zazwyczaj zawiera małą drukowaną instrukcję & z dodatkiem OEM Software nie obejmuje pomocy technicznej firmy Microsoft, ponieważ użytkownik ma dogłębną wiedzę na temat instalowania systemu operacyjnego. Oprogramowanie OEM firmy Microsoft obejmuje certyfikat COA, który jest znakiem Certificate Of Authenticity lub naklejką producenta , wraz z kluczem kluczowym podczas wprowadzania do systemu, a także, aby system został aktywowany / zarejestrowany z firmą Microsoft w celu otrzymania aktualizacji systemu Windows Update, takiej jak Internet Explorer 7, Windows Defend er, Media Player 11 i tak dalej.

O pozycji

Licencje te były częścią naszego porozumienia z firmą Microsoft, które zostały uzupełnione o nasze usługi na miejscu. Ten kontrakt został spełniony i mamy kilka kluczy do sprzedaży detalicznej. Są to 100% prawowitych kluczy i są absolutnie gwarantowane, aby aktywować online.

Co jest zawarte?

  • System Windows Server 2012 R2 Datacenter zostanie dostarczony z oryginalnym USB, jak pokazano na rysunku. Nie zawiera pudełka do sprzedaży detalicznej. Otrzymasz dokładnie ten sam dokument pokazany na zdjęciu z informacjami o partnerze. Płatność tylko przez PayPal.
  • Wyślemy Ci oficjalny link do pobrania i klucz cyfrowy w ciągu 24-48 godzin od otrzymania płatności. Paypal tylko. Pozwala to na natychmiastowe rozpoczęcie.
  • Wraz z licencjami otrzymasz oryginalny certyfikat użytkownika CAL 5 certyfikatów Windows Server 2012 R2, który jest pokazany na rysunku. Jest kompatybilny z dowolnym serwerem, nie tylko HP. Klucz produktu będzie już zawierał 5 licencji CAL, co daje łącznie 10 licencji CAL.
  • FAQ: Czy to pochodzi z COA? Nie. Oto dlaczego. Wersja OEM, która jest o wiele droższa, pochodzi z certyfikatem COA. Jest to pełna wersja detaliczna. Oznacza to, że dostarczimy Państwu kopię faktury. Pamiętaj, że jesteśmy partnerami firmy Microsoft i jesteśmy bardzo zaznajomieni z procesem audytu. Sprzedaliśmy ten produkt wielu szczęśliwym informatykom, którzy opuścili pozytywną opinię. Sprzedajemy ten pakiet w ten sposób, aby zapewnić, że jesteś zgodny.
  • Znamy zgodność z Microsoftem. Ten produkt utrzymuje Cię w obrębie wytycznych firmy Microsoft dotyczących zgodności. Te licencje są dostarczane przez firmę Microsoft z kanału elektronicznego dostarczania oprogramowania (ESD). To jest rozprowadzane elektronicznie przez autoryzowanych partnerów - otrzymasz papierowe dokumenty, jak pokazano na rysunku. Będziesz otrzymywać wsparcie techniczne od nich, ponieważ jest to pełna licencja handlowa.
  • Uwaga: kupowanie klucza lub klucza bez oficjalnej dokumentacji lub nie jest doradzane przez firmę Microsoft, ponieważ mogą zostać skradzione lub podrobione.
  • Pomoc techniczna dostarczona przez nas, jeśli potrzebna jest pomoc podczas instalacji / aktywacji

Angielski DVD 2CPU Windows Server 2012 Retail Box / Windows Server 2012 R2 Standard EditionAngielski DVD 2CPU Windows Server 2012 Retail Box / Windows Server 2012 R2 Standard Edition

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas