Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAdobe Graphic Design Software

Komputerowe oprogramowanie do projektowania grafiki Adobe Adobe CS6 Extended Product

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

Komputerowe oprogramowanie do projektowania grafiki Adobe Adobe CS6 Extended Product

Computer Digital Adobe Graphic Design Software Adobe CS6 Extended Product
Computer Digital Adobe Graphic Design Software Adobe CS6 Extended Product Computer Digital Adobe Graphic Design Software Adobe CS6 Extended Product Computer Digital Adobe Graphic Design Software Adobe CS6 Extended Product

Duży Obraz :  Komputerowe oprogramowanie do projektowania grafiki Adobe Adobe CS6 Extended Product Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: microsoft Certified
Numer modelu: serwer 2012 standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: fabryka Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja:: Pakiet Microsoft Retail firmy Microsoft Język:: Język
Aplikacja pakietu:: Międzynarodowy (obszar globalny) Numer modelu:: Adobe Photoshop CS6 Extended
Adobe Photoshop CS6 Extended: Magazynie Typ:: System operacyjny
High Light:

sztuki

,

oprogramowania do projektowania grafiki

Komputerowe oprogramowanie do projektowania grafiki cyfrowej firmy Adobe, Adobe CS6 Extended

Adobe Photoshop CS6 Extended zapewnia wszystkie magnesy obrazowe w programie Photoshop CS6 plus narzędzia do projektowania grafiki 3D i analizy obrazu. * Łatwe tworzenie bogatych kompozycji 3D i ulepszanie scen 3D dzięki cieniom, oświetleniu i animacji. Retuszuj obrazy z całkowitą precyzją, kontrolą i szybkością. Utwórz żywe filmy i zaprojektuj wszystko, co można sobie wyobrazić przy użyciu intuicyjnych narzędzi. Maluj i rysuj w sposób naturalny i wyrazisty. Uzyskać wspaniałe osiągi dzięki Mercury Graphics Engine.

Firma Adobe opracowuje aplikacje stacjonarne, aby proces twórczy był płynny, intuicyjny i bardziej związany niż kiedykolwiek. Najnowsza wersja Photoshopa CC jest dostępna tylko w programie Adobe Creative Cloud. Uzyskaj dostęp do bardziej spójnych narzędzi i usług dzięki setkom wszystkich nowych funkcji w programie Adobe Creative Cloud.

Adobe Photoshop CS6 jest standardowym narzędziem do profesjonalnej edycji zdjęć cyfrowych. Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 zapewnia jeszcze większą magię obrazu, nowe możliwości twórcze i silnik grafiki Adobe Mercury. Retusz z nowymi funkcjami Content-Aware i tworzenie wspaniałych wzorów oraz filmów przy użyciu nowych i wyobrażonych narzędzi i przepływów pracy.

Utwórz wszystko, co można sobie wyobrazić. Gdziekolwiek jesteś.
Najlepsza na świecie aplikacja do tworzenia zdjęć i projektowania jest u podstaw niemal każdego kreatywnego projektu. Współpracuj z urządzeniami stacjonarnymi i przenośnymi, aby tworzyć i ulepszyć swoje zdjęcia, projekty witryn internetowych i mobilnych, grafiki 3D, wideo i wiele innych.

całe nowe doświadczenie w dziedzinie projektowania cyfrowego.
Zobacz, jak najnowsze wersje pomogą Ci szybko zamienić inspirację w niesamowitą pracę dzięki nowym funkcjom projektowania stron internetowych i aplikacji, fotografii i druku i projektowania graficznego

Nowoczesne działanie użytkownika obejmuje zaawansowane funkcje dotykowe, uaktualniony interfejs użytkownika i konfigurowalny pasek narzędzi i obszary robocze.


Projektuj sprawnie przy użyciu artboards, usprawnionej przestrzeni projektowej, ulepszonego panelu Glyph i innych

Twórz piękne kompozycje 2D, w których są modele 3D. Łatwe rozmieszczanie modeli i korygowanie kątów i oświetlenia kamery.

Łączenie wielu obrazów, usuwanie obiektów i retusz zdjęć za pomocą kompletnego zestawu profesjonalnych narzędzi fotograficznych.

Photoshop, teraz z CreativeSync.
Photoshop jest częścią programu Creative Cloud i jest wyposażony w oprogramowanie Adobe CreativeSync, dzięki czemu zasoby są zawsze na wyciągnięcie ręki, gdy są potrzebne. CreativeSync uprawnia biblioteki Creative Cloud i Adobe Stock, a także łączy aplikacje mobilne i stacjonarne.

Photoshop, teraz z CreativeSync.
Photoshop jest częścią programu Creative Cloud i jest wyposażony w oprogramowanie Adobe CreativeSync, dzięki czemu zasoby są zawsze na wyciągnięcie ręki, gdy są potrzebne. CreativeSync uprawnia biblioteki Creative Cloud i Adobe Stock, a także łączy aplikacje mobilne i stacjonarne.

Aktywa są tam, gdzie ich potrzebujesz
Twoje ulubione zasoby - obrazy, kolory, style tekstu, szczotki, metadane i inne - są dostępne w programie Photoshop.

Adobe Stock
Dostęp do ponad 45 milionów zdatnych, bezpłatnych zdjęć i grafiki w Photoshopie.

Nowe aplikacje mobilne
Rozszerz możliwości programu Photoshop do urządzeń, dzięki czemu można tworzyć projekty i obrazy w dowolnym miejscu.

Zrób coś teraz.
Wykorzystaj w pełni z Photoshopa i Creative Cloud dzięki naszym najnowszym kursom projektowania grafiki, fotografii, projektowania urządzeń mobilnych i stron internetowych i nie tylko.

Reklama Oprogramowanie Adobe Photoshop CS6 dla branży komputerowej

Photoshop CS (2015.1)

30 listopada 2015 r
Nowe możliwości biblioteki Creative Cloud

Szybciej znajdź treść, przeszukując w swoich bibliotekach i za pośrednictwem Adobe Stock. Przeciągnij i upuść zasoby z panelu Warstwy, dodawać ulubione pędzle i dzielić się biblioteką z innymi. Szybsze pobieranie zawartości do bibliotek dzięki nowym oknie dialogowym importowania hurtowego.
Zobacz jak to działa >

Udoskonalenia przestrzeni projektowej (podglĘ ... d)

Ten dedykowany tryb dodatkowo usprawnia i optymalizuje przepływy pracy projektowej z ujednoliconym doświadczeniem w próbkowaniu, skutecznym maskowaniem, wydajną aplikacją i przeszukiwaniem wielu dokumentów oraz zintegrowanym eksportem warstw i partii. Przestrzeń projektowania (podgląd) oferuje dostęp do bibliotek Creative Cloud oraz płynne przejście do standardowego programu Photoshop CS.
Zobacz jak to działa >

Zrób więcej z artboards

Korzystaj z przewodników graficznych i siatki, aby precyzyjnie umieścić elementy, sortować warstwy za pomocą elementów graficznych, aby ułatwić ich wizualizację i szybko dodawać nowe dokumenty do dokumentów. Użyj preferencji na płycie głównej, aby dostosować wygląd Twoich dokumentów.
Zobacz jak to działa >

Nowoczesne doświadczenie użytkowników na komputerach stacjonarnych i dotykowych

Uaktualniony interfejs użytkownika zapewnia czyste i spójne wyglądy w całym programie Photoshop i umożliwia szybkie wykonywanie typowych zadań przy użyciu nowego zestawu gestów na urządzeniach z obsługą dotyków, takich jak Microsoft Surface Pro.

Dostosowywalny pasek narzędzi i obszary robocze

Utwórz program Photoshop przez dostosowanie paska narzędzi i zapisanie wielu konfiguracji paska narzędzi jako części różnych obszarów roboczych. Obszary robocze zostały poprawione, aby zapewnić szybki dostęp do tylko potrzebnych narzędzi.

Doprowadź znaki 3D do Twoich projektów 2D

Twórz piękne kompozycje z modelami 3D i łatwo dostosuj kąt widzenia i oświetlenie kamery. Zacznij od modelu utworzonego w programie Adobe Fuse CC (Preview), a następnie zastosuj pozycje i animacje z obszaru Creative Cloud 3D Animation (Preview) w panelu Właściwości. Złożone znaki w dowolnym projekcie programu Photoshop z układu do wideo lub wydrukuj je za pomocą drukarki 3D. (Dostępne tylko w języku angielskim.)
Zobacz jak to działa >

Szybkie wyszukiwanie czcionek

Szybko znajdź czcionkę, której potrzebujesz, przedstawiając poszczególne czcionki jako ulubione. Ogranicz swoje wyszukiwanie, filtrując czcionki według klasyfikacji, np. Serif lub sans serif lub podobieństwo.

Eksportuj szybciej z większą kontrolą

Eksportujące doświadczenie wprowadzone w czerwcu zapewnia teraz szybszą wydajność i lepszą kompresję dla wszystkich formatów plików, zwłaszcza JPEG; zdolność do wywozu tych samych aktywów w wielu rozmiarach; wsparcie eksportu sRGB; oraz opcje osadzania metadanych, takich jak prawa autorskie do plików podczas eksportowania.

Bardziej kreatywne opcje z importem SVG

Otwórz i umieść rodzimymi plikami SVG, które można przetestować na dowolnym urządzeniu lub dowolnej rozdzielczości - w swoich projektach Photoshopa. Kliknij dwukrotnie obiekt, aby go edytować w programie Adobe Illustrator.

Szybko znajdź prawy glif

Panel Glyph pozwala obecnie wyświetlać i wstawiać ostatnio używane glify i posortować glify w celu szybszego przeglądania.

Zobacz duży obraz

Boundary Warp rozciąga krawędzie połączonej panoramy w Camera Raw 9.4, dzięki czemu nie musisz wycinać żadnych ważnych szczegółów. Teraz możesz pre służą wyglądzie całego obrazu, nawet jeśli połączone pióro ma przezroczyste krawędzie.

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas