Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKluczowy klucz systemu Windows 10

Wielokanałowy Windows 10 Kluczowy kod Profesjonalny OEM Retail COA Sticker

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

Wielokanałowy Windows 10 Kluczowy kod Profesjonalny OEM Retail COA Sticker

Multi - Language Windows 10 Key Code Professional OEM Retail COA Sticker
Multi - Language Windows 10 Key Code Professional OEM Retail COA Sticker Multi - Language Windows 10 Key Code Professional OEM Retail COA Sticker Multi - Language Windows 10 Key Code Professional OEM Retail COA Sticker

Duży Obraz :  Wielokanałowy Windows 10 Kluczowy kod Profesjonalny OEM Retail COA Sticker Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: uSA / Hongkong / Singapur / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft COA
Numer modelu: klucz główny systemu Windows 10
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Fabryczne zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja:: COA / Handel / OEM Głoska bezdźwięczna:: 32-bitowe / 64-bitowe / USB Flash Media
Język:: Angielski / francuski / arabski / wielojęzyczny / opcjonalny Gwarancja:: Czas życia dla elementów aktywacji
Marka:: Microsoft Status:: NA MAGAZYNIE
High Light:

wygraj 10 licencji pro

,

klucz Windows 10 oem

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM 32 bity / 64 bity / dysk flash USB / naklejka COA

Ważne notatki:

 • Użytkownicy Windows 10 Home otrzymają automatycznie aktualizacje z witryny Windows Update, jeśli są dostępne. Użytkownicy systemu Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise będą mogli odłożyć aktualizacje. Czas, jaki użytkownicy Windows 10 Pro mogą odłożyć aktualizacje są ograniczone.
 • Małe urządzenia pamięci masowej, takie jak urządzenia z 32 GB dyskami twardymi lub starszymi urządzeniami z pełnym dyskiem twardym, mogą wymagać dodatkowej przestrzeni dyskowej, aby ukończyć aktualizację. W trakcie uaktualnienia zobaczysz instrukcje podczas informowania, co robić. Może być konieczne usunięcie niepotrzebnych plików z urządzenia lub włożenie dysku flash USB w celu ukończenia uaktualnienia.
 • Niektóre urządzenia z małymi wolnymi miejscami lub mniejszymi dyskami twardymi, takimi jak komputery magazynowe o pojemności 32 GB, mogą mieć niewiele miejsca po ich uaktualnieniu. Możesz zwolnić miejsce na dysku i łatwo usunąć pliki, takie jak pliki tymczasowe lub poprzednią wersję systemu Windows w ustawieniach Systemu pamięci masowej. Pliki starszej wersji systemu Windows umożliwiają usunięcie systemu Windows 10 i powrót do poprzedniej wersji systemu Windows. Pliki te są automatycznie usuwane po miesiącu po uaktualnieniu. Aby zwolnić miejsce, możesz je teraz usunąć.
 • Do przeprowadzenia uaktualnienia wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik - około 3 GB - a dostęp do Internetu (ISP) może mieć zastosowanie.
 • Aby sprawdzić zgodność urządzenia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia. Informacje kontaktowe producenta znajdują się na stronie Informacje kontaktowe.
 • Możliwość uaktualnienia urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu Windows 10.
 • Pomoc może się różnić w zależności od urządzenia. Znajdź więcej informacji na stronie cyklu życia systemu Windows.
 • Jeśli komputer lub tablet jest aktualnie w systemie Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1, możesz sprawdzić, czy spełnia on wymagania, używając "Sprawdź mój komputer" w aplikacji Pobierz Windows 10 . Aby otworzyć aplikację Pobierz aplikację Windows 10 , kliknij ikonę małego systemu Windows znajdującą się po prawej stronie paska zadań. Jeśli nie widzisz, odwiedź naszą stronę Windows 10 Q & A, aby uzyskać więcej informacji.
 • W ramach uaktualnienia migruje wiele aplikacji, plików i ustawień. Niektóre aplikacje lub ustawienia mogą nie migrować.
  • W przypadku aplikacji typu "anti-malware" system Windows sprawdzi, czy w trakcie uaktualniania jest aktualna (nie wygasła) subskrypcja programu antywirusowego.
  • Jeśli aplikacja anty-malware jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10.
  • Jeśli aplikacja przeciwdziałająca złośliwym oprogramowaniu jest niezgodna, system Windows odinstaluje Twoją aplikację, zachowując ustawienia. Po ukończeniu uaktualnienia, jeśli dostawca oprogramowania antywirusowego poinformował firmę Microsoft, że udostępniono kompatybilną wersję dla aktywnej subskrypcji, system Windows powiadomi Cię o zainstalowaniu najnowszej wersji z ustawieniami ustawionymi przed uaktualnieniem.
  • Jeśli subskrypcja dotycząca oprogramowania antywirusowego nie jest aktualna (wygasła), system Windows odinstaluje Twoją aplikację i włącz funkcję Windows Defender.
  • Niektóre aplikacje pochodzące z Twojego OEM mogą zostać usunięte przed uaktualnieniem.
  • W przypadku niektórych aplikacji innych firm aplikacja "Pobierz Windows 10" będzie skanować zgodność aplikacji. Jeśli jest znany problem, który uniemożliwi aktualizację, zostanie wyświetlony komunikat o listach aplikacji o znanych problemach. Możesz zaakceptować, a aplikacje zostaną usunięte z systemu przed uaktualnieniem. Przed zaakceptowaniem usunięcia aplikacji należy pamiętać o skopiowaniu listy.
 • Użytkownicy z rodziny Microsoft Family Safety, którzy mają konta lokalne (konta powiązane z komputerem), podczas aktualizacji nie będą migrować ustawień zabezpieczeń do systemu Windows 10. Oznacza to, że po uaktualnieniu do systemu Windows 10 rodzice muszą skonfigurować ustawienia bezpieczeństwa dla użytkownika podrzędnego wraz z kontem firmy Microsoft, jeśli ich nie masz. Aby dowiedzieć się więcej o zmianach, odwiedź stronę FAQ.

Wycofanie funkcji

 • Jeśli masz Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Pro z Media Center lub Windows 8.1 Pro z Media Center i zainstalujesz system Windows 10, program Windows Media Center zostanie usunięty. Przez ograniczony czas ("kwalifikowany okres"), w systemach uaktualnionych do systemu Windows 10 z jednej z tych starszych wersji systemu Windows ("wykwalifikowany system") zostanie zainstalowana aplikacja odtwarzania DVD ("Windows DVD Player"). Uwaga: Windows DVD Player nie może być zainstalowany natychmiast; zostanie ona zainstalowana po pierwszej pomyślnej aktualizacji systemu Windows. Odtwarzacz Windows DVD Player będzie dostępny do zakupu w sklepie Window Store w systemach, które (i) są kwalifikowanymi systemami, ale upłynął okres ważności; (ii) są systemami niekwalifikowanymi; lub (iii) były systemami kwalifikowanymi, ale system Windows 10 został następnie zainstalowany w czystości (w tym przypadku firma Windows Update nie może wykryć, że była wcześniej wykwalifikowanym systemem).
 • Funkcjonalność MDM nie będzie dostępna w systemie Windows 10 Home Edition po wydaniu systemu Windows 10.
 • Gadżety pulpitu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.
 • Solitaire, Minesweeper i Hearts Gry, które są instalowane fabrycznie w systemie Windows 7, zostaną usunięte w ramach instalacji uaktualnienia systemu Windows 10. Firma Microsoft wydała wersję Solitaire i Minesweeper o nazwie "Microsoft Solitaire Collection" i "Microsoft Minesweeper".
 • Jeśli masz dyskietkę, musisz pobrać najnowszy sterownik z witryny Windows Update lub z witryny producenta.
 • Jeśli w systemie zainstalowano dodatek Windows Live Essentials, aplikacja OneDrive zostanie usunięta i zastąpiona wersją skrzynki pocztowej OneDrive.
 • OneDrive nie obsługuje plików zastępczych w systemie Windows 10. Widoczne w programie Windows 8.1 symbole zastępcze dla plików dostępnych w OneDrive, ale nie lokalnie na urządzeniu. W systemie Windows 10 użytkownicy mogą wybrać, które foldery mają być synchronizowane z ustawieniami OneDrive.
 • Snap jest ograniczony do 2 aplikacji w trybie tabletu.

Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji

 • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chinach, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii.
 • Rozpoznawanie mowy zależy od mikrofonu urządzenia. Aby uzyskać lepsze doświadczenie w mowie, musisz:
  • Wysoka wierność mikrofonowa
  • Sterownik sprzętowy z geometrią matrycy mikrofonu odsłonięty
 • System Windows Hello wymaga wyspecjalizowanej podświetlonej kamery podczerwonej do wykrywania twarzy lub wykrywania tęczówki lub czytnika palców, który obsługuje okno Biometric Framework. Windows Witam z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja będzie wkrótce dostępna.
 • Continuum jest dostępny we wszystkich wersjach dla komputerów stacjonarnych w systemie Windows 10, ręcznie włączając i wyłączając "tryb tabletu" za pośrednictwem Centrum działań. Tabletki i 2-w-1 z wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tablicy informacyjnej, będą mogły zostać skonfigurowane tak, aby automatycznie przejść do trybu "tabletu".
 • Kontynuacja dla telefonów komórkowych ograniczona jest do wybierania telefonów premium po uruchomieniu. Monitor zewnętrzny musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z systemem Continuum sprzedawane są oddzielnie. Dostępność i doświadczenie aplikacji różni się w zależności od urządzenia i rynku. Wymagana subskrypcja pakietu Office 365 dla niektórych funkcji.
 • Muzyka i filmy wideo przesyłane za pośrednictwem aplikacji Muzyka lub Filmy i TV nie są dostępne we wszystkich regionach. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę regionów, przejdź na stronę Xbox na stronie Windows.
 • Aplikacja Xbox wymaga konta Xbox Live, który nie jest dostępny we wszystkich regionach. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę regionów, przejdź na stronę Xbox Live Countries and Regions
 • Dwa uwierzytelnianie czynników wymaga użycia kodu PIN, biometrycznego (czytnika palców lub podświetlonej kamery podczerwonej) lub telefonu z funkcjami Wi-Fi lub Bluetooth.
 • Liczba aplikacji, które można zerwać zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.
 • Aby korzystać z funkcji dotykowej, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego funkcję multi-touch. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań sprzętowych multitouch.
 • Wymagane konto Microsoft dla niektórych funkcji.
 • Bezpieczne rozruch wymaga oprogramowania firmowego, które obsługuje interfejs UEFI v2.3.1 Errata B i posiada urząd certyfikacji systemu Microsoft Windows w bazie danych sygnatur UEFI.
 • Niektórzy administratorzy IT mogą włączyć funkcję bezpiecznego logowania (Ctrl + Alt + Del) przed przejściem do ekranu logowania. W tabletach bez klawiatury może być potrzebna tablet z przyciskiem Windows, ponieważ kluczową kombinacją tabletu jest przycisk systemu Windows + przycisk zasilania.
 • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej kompatybilnej z DirectX 10 lub wyższą, aby zapewnić optymalną wydajność.
 • BitLocker To Go wymaga dysku flash USB (tylko Windows 10 Pro).
 • BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2, TPM 2.0 lub pamięci flash USB (tylko Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise).
 • Klient Hyper-V wymaga systemu 64-bitowego z możliwością translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowej 2 GB pamięci RAM (tylko Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise).
 • Miracast wymaga karty graficznej obsługującej model WDDM 1.3 i adapter Wi-Fi, który obsługuje Wi-Fi Direct.
 • Bezpośrednie drukowanie Wi-Fi wymaga adaptera Wi-Fi obsługującego Wi-Fi Direct i urządzenia obsługującego Wi-Fi Direct Printing.
 • Aby zainstalować 64-bitowy system operacyjny na 64-bitowym komputerze, procesor musi obsługiwać CMPXCHG16b, PrefetchW i LAHF / SAHF.
 • InstantGo działa tylko z komputerami przeznaczonymi do podłączenia trybu gotowości.
 • Szyfrowanie urządzenia wymaga komputera z funkcją InstantGo i TPM 2.0.

Szybki podgląd:

Hurt

system komputerowy systemu Windows: Aplikacja Microsoft Office:
windows 10 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Office 2016 Professional Retail Wersja / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 10 pro Retail 64 bit angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja biurowa i biurowa Office 2016 / naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 8.1 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja detaliczna pakietu Office 365 / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 8.1 pro Retail 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja detaliczna pakietu Office 2013 / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 8,0 OEM 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja domowa i biznesowa Office 2013 / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 8.0 pro Retail 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja domowa i dla studentów pakietu Office 2013 / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
windows 7 pro OEM 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja biurowa 2010 Professional Retail / PKC / USB / OEM / COA Sticker
windows 7 pro Retail 64 bit angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja biurowa i biurowa Office 2010 / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 7 Ultra OEM 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja domowa i dla studentów Office 2010 / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Windows 7 Ultra Retail 64 bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inne Wersja pakietu Office 2007 Professional Retail / PKC / USB / OEM / COA
Windows Server System operacyjny: Aplikacja Adobe Grahic:
Wersja detaliczna dla systemu Windows Server 2012 w wersji / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna serwerów Windows Server 2012 / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Extended Retail Wersja / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja OEM OEM systemu Windows Server 2012 R2 / Arabic / Spanish / Other Wersja detaliczna Adobe Photoshop CC / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Wersja detaliczna systemu Windows Server 2008 w wersji / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja OEM OEM systemu Windows Server 2008 R2 / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna systemu Windows Server 2008 R2 / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna produktu SQL Server 2008 R2 / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna dla systemu Windows Server 2008 Enterprise / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna dla systemu Windows Server 2012 w wersji / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA
Wersja detaliczna dla systemu Windows Server 2012 w wersji / Arabic / Spanish / Other Adobe Photoshop CS6 Standardowa wersja detaliczna / Naklejka PKC / USB / OEM / COA

Specyfikacje

Poniżej przedstawiono wymagania, wersje i języki dostępne dla systemu Windows 10.

Wymagania systemowe

Chcesz uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Więcej informacji znajdziesz poniżej, aby dowiedzieć się, jakie dodatkowe czynniki wpływają na możliwość uaktualnienia. Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnej aktualizacji uaktualnień 1 , odwiedź stronę Aktualizacje systemu Windows 10 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Najnowsze OS:

  Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aktualizacji Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1.

  Nie wiesz, która wersja jest uruchomiona? Sprawdź tutaj, aby się dowiedzieć. Potrzebujesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację Windows 7 z dodatkiem SP1 lub Windows 8.1.

 • Edytor:

  1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC

 • BARAN:

  1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla 64-bitowego

 • Miejsce na dysku twardym:

  16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego

 • Karta graficzna:

  DirectX 9 lub nowszy z sterownikiem WDDM 1.0

 • Pokaz:

  800 x 600

Uaktualnienia

Będziemy Cię zachowywać w podobnych wersjach systemu Windows. Na przykład, jeśli używasz systemu Windows 7 Home Premium, uaktualnisz się do systemu Windows 10 Home.

Windows 7 2

Z wydania Do wydania
Windows 7 Starter Dom Windows 10
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional Windows 10 Pro
Windows 7 Ultimate

Windows 8 3

Z wydania Do wydania
Windows Phone 8.1 5 Windows Mobile 10
Windows 8.1 4 Dom Windows 10
Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro
Windows 8.1 Pro dla studentów

Wersje "N" i "KN" są zgodne ze ścieżką uaktualnienia wydania nadrzędnego (np. Uaktualnieniami Windows 7 Professional N do systemu Windows 10 Pro N).

Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci Active Software Assurance w licencjonowaniu zbiorczym mają tę zaletę, że mogą uaktualnić do oferty Windows 10 Enterprise poza tą ofertą.

Zobacz stronę Wersje Windows 10, aby wyświetlić i porównać kluczowe funkcje, które są dostępne w każdej wersji systemu Windows 10: Windows 10 Home i Windows 10 Pro

Windows 10 pełnych języków lokalizacji

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, chiński), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, tajski), chorwacki (Chorwacja), czeski (duński) ), Angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (koreański), łotewski (łotewski), litewski (litewski), norweski, bokmål (norweski), polski (portugalski) , Rumuński (rumuński), rosyjski (rosyjski), serbski (łacina, Serbia), słowacki (słowacki), słoweński (słoweński), hiszpański (hiszpański, międzynarodowy), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Dodatkowe języki dostępne jako pakiety językowe

To Windows, który znasz, tylko lepiej

Dobra i aktualna

Jesteś znawcą znanego menu Start, paska zadań i pulpitu. Płytki na żywo dostarczają strumieniowych aktualizacji najważniejszych rzeczy, natychmiast.

System Windows 10 jest zgodny z posiadanym już sprzętem, oprogramowaniem i peryferiami. Zawsze włączone aktualizacje pomagają utrzymać aktualne funkcje i bezpieczeństwo obsługiwanego okresu życia urządzenia.

Łączy w sobie mocne strony systemu Windows 8 z systemem Windows 7.

Windows Insider

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Miliony ludzi już używają systemu Windows 10

Program Insider w systemie Windows to globalna społeczność fanów, którzy kochają system Windows i chcą pomóc lepiej. Ponieważ najpierw widzą nowe funkcje, Insiders mają możliwość dostarczania informacji zwrotnych, aby kontynuować kształtowanie najlepszych systemów Windows. Dowiedz się więcej o wchodzeniu w skład społeczności Windows Insider.

Dowiedz się więcej o wchodzeniu w skład społeczności Windows Insider.

Ciesz się nowatorskimi doświadczeniami i urządzeniami

Najlepszy system Windows dla graczy

Dzięki systemowi Windows 10. gra działa jeszcze lepiej dzięki systemowi Windows 10. Dzisiejsze gry działają nie tylko, ale teraz można grać i łączyć się z graczami na wszystkich urządzeniach Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casual do nowej generacji gier komputerowych, Windows 10 jest przeznaczony dla gier, które kochasz. 1

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Wykraczaj poza przeglądanie

Microsoft Edge to nowa przeglądarka, która pomaga wykraczać poza przeglądanie stron i uczynić więcej w internecie. Poczuj dreszczyk pisania lub pisania bezpośrednio na stronach internetowych. Usuwanie dystansu z artykułów online. Z włączoną funkcją Cortana możesz od razu przejść od poszukiwań.

Windows 10 jest osobisty i wydajny

Świetne sposoby na szybsze zakończenie

System Windows 10 daje absolutnie najlepsze doświadczenie w wykonywaniu tego, co robisz. Bądź skoncentrowany na łatwych sposobach przyciągania aplikacji w miejsce i zoptymalizowania przestrzeni ekranu w celu uzyskania rzeczy. Wyświetlanie otwartych zadań w jednym widoku i tworzenie wirtualnych komputerów stacjonarnych w celu uzyskania przestrzeni lub grupowania według projektu, takich jak aplikacje Office dla pracy i gier do zabawy.

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA
Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Poznaj Cortana, swojego prawdziwego cyfrowego asystenta

Cortana działa przez cały dzień i urządzenia, które pomogą Ci zrobić wszystko. Uczysz się z biegiem czasu, Cortana staje się bardziej osobista i użyteczna dla Ciebie. Cortana ma również najlepsze wskazówki, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, więc zapominasz o mniejszej i może więcej.

Korzystanie z Cortana z przypomnieniami jest niesamowite!

Windows Insider

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym jesteś

Windows 10 umożliwia Twoim aplikacjom wygląd i działanie znakomite we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach, a nawet podczas przechodzenia między nimi. 2

Windows optymalizuje Twoje doświadczenie związane z Twoją działalnością i urządzeniem. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji i aplikacji w skali od małych do dużych ekranów. 2 W dowolnym momencie możesz zmieniać tryb pulpitu na tablet, wiedząc, że ekran będzie piękny i płynnie przechodził.

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Wygląda jak telefon, lubi komputer

Spójrz, jak wiele może zrobić Twój telefon z systemem Windows 10, z możliwością Continuum dla telefonów. Użyj go jak komputer do robienia rzeczy lub zamienić go w duży projektor ekranu, co zapewnia dużą rozrywkę - wszystko to bez połączenia telefonu. 3

Ucz się więcej

Nowy sklep z systemem Windows to jedno miejsce wszystkich Twoich ulubionych

Wprowadzenie do nowego sklepu Windows Store, jedyne w swoim rodzaju zakupy, w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i z łatwością pobierz dużą bezpłatną i płatną zawartość cyfrową, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne. 3

Zobacz sklep Windows
Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Eleganckie wbudowane aplikacje działające na wszystkich urządzeniach

Windows 10 zawiera eleganckie wbudowane aplikacje 4, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Groove, Filmy i Telewizja. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji i synchronizowania bez problemów między urządzeniami z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA Mapy Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA Zdjęcia Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA Poczta
Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA Muzyka Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA Filmy TV Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA OneDrive

Najbezpieczniejszy system Windows

Mamy cię objechać

Windows 10 to najbardziej bezpieczny system Windows jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Począwszy od pierwszego uruchomienia przez cały okres eksploatacji urządzenia objęte są ulepszonymi funkcjami zabezpieczeń, które pomagają chronić przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, a nawet atakami typu phishing.

Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA
Klucz produktu Windows 10 Professional OEM Retail / Pamięć USB / Naklejka COA

Zaloguj się z uśmiechem

Windows Hello rozpoznaje Cię niezależnie od wszystkich innych, dzięki czemu - i tylko Ty - możesz odblokować urządzenie jednym lub dwoma kliknięciami *.

Ta metoda jest bardziej bezpieczna, ponieważ jest bardziej osobista. I nie ma więcej haseł logowania, aby spowolnić, możesz szybko dostać się do tego, co chcesz.

* Windows Hello wymaga wyspecjalizowanego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.

Uaktualnij bezpłatnie do systemu Windows 10

Ucz się więcej

Ekran symulowany, może ulec zmianie.

1 Szerokopasmowy Internet wymagany dla niektórych funkcji (dotyczy opłat ISP). Funkcje Xbox Live dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez program Xbox Live, Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015, które obsługują odtwarzanie między urządzeniami; dodatkowe gry do naśladowania. Jednoczesne odtwarzanie strumieniowe w jednym urządzeniu; streaming z multiplayerem z konsoli Xbox One wymaga połączenia sieci domowej i członkostwa w serwisie Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto wymagane jest również do gry wieloosobowej na konsoli Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko w obsługiwanych grach i układach graficznych. Rejestrator gier dostępny tylko z obsługiwanym sprzętem. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje o instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i wersje gier Xbox One, PC / Tablet i telefonów sprzedawane osobno.

2 Doświadczenia z aplikacjami mogą się różnić.

3 Zewnętrzny monitor musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z systemem Continuum sprzedawane są oddzielnie. Dostępność i doświadczenie aplikacji różni się w zależności od urządzenia i rynku. Wymagana subskrypcja pakietu Office 365 dla niektórych funkcji.

4 Dostępność, funkcjonalność, zawartość i aplikacja mogą różnić się w zależności od rynku i urządzenia.

5 Szczegóły oferty Windows

Tak, za darmo! Oferta aktualizacji jest przeznaczona dla pełnej wersji systemu Windows 10, a nie wersji próbnej. Wymagane pobieranie 3 GB; mogą obowiązywać opłaty za dostęp do internetu. Aby skorzystać z tej bezpłatnej oferty, musisz przełączyć się na system Windows 10 w ciągu roku od dostępności. Po uaktualnieniu masz bezpłatny system Windows 10 na tym urządzeniu.

Oferta uaktualnienia systemu Windows 10 jest ważna dla wykwalifikowanych i oryginalnych urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń już posiadanych. Wymagania dotyczące sprzętu / oprogramowania i dostępność funkcji zależy od urządzenia i rynku. Dostępność aktualizacji systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od OEM, operatora sieci komórkowej lub operatora sieci. Funkcje różnią się w zależności od urządzenia. Urządzenia muszą być połączone z internetem i mieć włączoną funkcję Windows Update. Wymagana aktualizacja systemu Windows 7 z dodatkiem SP1 i Windows 8.1. Niektóre wersje są wykluczone: Windows 7 Enterprise, Windows 8 / 8.1 Enterprise i Windows RT / RT 8.1. Klienci Active Software Assurance w licencjonowaniu zbiorczym mają tę zaletę, że mogą uaktualnić do oferty firmowej Windows 10 poza tą ofertą. Aby sprawdzić kompatybilność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10.

Windows 10 jest automatycznie aktualizowany. Dodatkowe wymagania będą obowiązywać w miarę upływu czasu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Aktualizacje systemu Windows 10.

jeśli oprogramowanie w tym pakiecie jest oprogramowaniem dla komputerów stacjonarnych, może zostać zainstalowane i używane w następujący sposób:
1. Oprogramowanie jest przeznaczone do wstępnej instalacji na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu narzędzi instalacyjnych OEM w celu uzyskania informacji na temat korzystania z narzędzi instalacyjnych OEM. Każda indywidualna licencja na oprogramowanie wewnątrz tego pakietu jest przeznaczona do dystrybucji w pełni zmontowane system komputerowy.
2. Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia użytkownika końcowego.
3. Możesz dostarczyć ten pakiet lub jego zawartość na terytorium określonym na: dalsze szczegóły i pełne wymagania, zapoznaj się z licencją Microsoft OEM Builder na odwrocie tego pakietu.
4.PlayRead.y musisz spełniać dodatkowe warunki PlayReady umieszczone dla wszystkich systemów klientów zawierających "PR SOC" (zgodnie z definicją w tych kategoriach PlayReady)

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas