Mysoft International Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMicrosoft Server 2012

64 Bit Microsoft Server 2012 Datacente Standardowe licencjonowane licencjonowane oprogramowanie do odtwarzania płyt DVD

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Mysoft International Co.,Ltd Certyfikaty
Zrobiłeś świetną robotę delivery.I dostał moje przesyłki w 3days po zapłaty, to jest niesamowite.

—— Soedesh Baladien (Z Holanda)

Win10 i win8.1 kupiłem całą pracę doskonałą, dobrą komunikację ze sprzedającym, a wysyłka była szybka, dzięki Turing International Limited.

—— Alexander (Z Rosji)

Naklejki COA z instalacją Data Pack za pośrednictwem usługi Cloud Share są najlepszym wyborem dla mnie, aby promować tę firmę za łatwą i tańszą. dzięki Amandzie

—— Edwin karita (Z Nigerii)

Doskonały produkt, przybył zgodnie z oczekiwaniami. Byłem użytkownikiem biura z 2016 r. I musiałem nabyć nowe z powodu okien 10.

—— James Joan (Z USA)

64 Bit Microsoft Server 2012 Datacente Standardowe licencjonowane licencjonowane oprogramowanie do odtwarzania płyt DVD

64 Bit Microsoft  Server 2012 Datacente Standard DVD Retail Box COA License
64 Bit Microsoft  Server 2012 Datacente Standard DVD Retail Box COA License 64 Bit Microsoft  Server 2012 Datacente Standard DVD Retail Box COA License 64 Bit Microsoft  Server 2012 Datacente Standard DVD Retail Box COA License

Duży Obraz :  64 Bit Microsoft Server 2012 Datacente Standardowe licencjonowane licencjonowane oprogramowanie do odtwarzania płyt DVD Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA / Hongkong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: serwer 2012 standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: fabryka Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000szt na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja:: Windows Sever 2012 Retail Pcak Głoska bezdźwięczna:: 64-bitowy dysk DVD
Aktywacja:: Tak Gwarancja:: LIFE Czas na aktywację
Język:: Angielski (opcjonalnie) Aplikacji:: Międzynarodowy (obszar globalny)
High Light:

serwer Windows Server 2012

,

serwer Windows Server 2012

Serwer Microsoft Windows Server 2012 centrum danych / standardowy 64-bitowy dvd detaliczny licencja Geniune COA

Opis:

Centrum danych Windows Server 2012 / Standard to elastyczne, wydajne i łatwe w obsłudze rozwiązanie serwera. Niezależnie od tego, czy firma jest małym przedsiębiorstwem, czy dużym przedsiębiorstwem, Windows Server R2 2012 Standard może pomóc w optymalizacji firmy.
Centrum danych systemu Windows Server 2012 / Standard umożliwia połączenie rozwiązań lokalowych z chmurą bez konieczności ponownego projektowania infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacji. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i multitenentową infrastrukturę chmury, która pomaga użytkownikom połączyć się w terenie. W rezultacie firma IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą elastycznością i wydajnością, a mobilna siła robocza może uzyskać dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy praktycznie z dowolnego miejsca.

Jest to zupełnie nowy, fabrycznie zapakowany pakiet pakietu Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials w wersji 64-bitowej. Jest to pełna wersja detaliczna - NIE Akademicka, OEM, nie do sprzedaży, wersja próbna, promocja lub uaktualnienie. To jest dokładnie to, co można kupić w dużych sklepach detalicznych i sprzedawców online.

Opis: Idealny serwer dla małych firm, Windows Server 2012 R2 Essentials upraszcza integrację opcjonalnych aplikacji i usług opartych na chmurze, takich jak Microsoft Office 365 i Windows Azure. Windows Server 2012 R2 Essentials może pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i wydatki na IT.
Wirtualizacja serwerów
Jeśli prowadzisz małą firmę, chcesz skupić się na jej działaniu, a nie na zarządzaniu infrastrukturą informatyczną. Essentials systemu Windows Server 2012 R2 Essentials mogą pomóc zminimalizować czas, nakład pracy i pieniądze, które spędzasz w IT.
Integruj usługi w chmurze
Po zintegrowaniu z pakietem Office 365 można utworzyć konta użytkowników raz w systemie Windows Server 2012 R2 Essentials, a jednocześnie skojarzona skrzynka pocztowa jest tworzona automatycznie. Hasła użytkownika są synchronizowane między serwerem Essentials a usługą Office 365, aby użytkownicy zalogowali się w ten sam sposób, czy mają dostęp do zasobów lokalnych lub opartych na chmurze. Integracja z programem Windows Azure Backup uzupełnia kopie zapasowe serwera lokalnego dzięki usłudze opartej na chmurze, która przechowuje najważniejsze dane biznesowe w bardzo bezpiecznym, offsite centrum danych.

Chroń swoje dane
Kopie zapasowe serwera są konfigurowane przy użyciu prostego kreatora. Można jeszcze skorzystać z opcjonalnych usług tworzenia kopii zapasowych opartych na chmurze, takich jak kopia zapasowa systemu Windows Azure, dla jeszcze większego stopnia ochrony. Kopie zapasowe klientów są skonfigurowane do pracy codziennie dla każdego komputera podłączonego do środowiska Essentials i umożliwiają przywracanie pojedynczych plików i folderów, a nawet całego komputera, tak samo jak podczas wymiany uszkodzonego dysku twardego lub uaktualnienia starszego dysku twardego. Dane osobiste można łatwo chronić przy użyciu Historii plików, nowej funkcji klientów systemu Windows 8, która może być centralnie skonfigurowana i zarządzana z serwera Essentials.
Zapewnia bezpieczny dostęp zdalny
Program Windows Server 2012 R2 Essentials udostępnia kilka opcji dla zdalnego dostępu, w tym zdalny dostęp do sieci (RWA), bardzo bezpieczny sposób, aby użytkownicy i administratorzy mogli korzystać z przeglądarek internetowych w celu uzyskiwania dostępu do plików i folderów, komputerów klienckich i serwerów. Aplikacja My Server dla systemu Windows 8 i Windows 8 RT to nowoczesny i przyjazny dla użytkownika sposób na dostęp do plików i folderów, a także wykonywanie lekkich zadań administracyjnych z komputerów stacjonarnych, laptopów i tabletów.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Oem, aktywacja online systemu Windows Server 2012 Standard

Uruchom do czterech maszyn wirtualnych na maksymalnie cztery procesory

1. Doświadczenie Essentials - nowe: Windows Server Essentials Experience (WSEE)
2. Istotny graficzny interfejs użytkownika to rola w systemie Windows Server Standard 2012 R2
3. Foldery robocze - Synchronizuj i zabezpieczaj najważniejsze dane za pomocą "folderów roboczych" - nowej funkcji, która ułatwia trend BYOD (ang. Bring your own own device), umożliwiając użytkownikom dostęp do plików roboczych z ich komputerów osobistych i urządzeń. Organizacje zachowują scentralizowaną kontrolę nad tymi danymi i mogą określać zasady urządzeń, takie jak szyfrowanie i blokowanie hasła ekranu.
4. Deduplikacja danych; wykrywanie i usuwanie duplikacji danych bez pogarszania jego wierności i integralności
5. Replika Hyper-V - przystępna odzyskiwanie danych po awarii, uwzględniona w systemie Windows Server 2012, powoduje wstępną replikę maszyn wirtualnych, a następnie replikuje wszelkie zmiany.
6. Łatwe przenoszenie obciążeń roboczych do nowych serwerów bez przestojów
7. Elastyczna, skalowalna pamięć masowa; Opłacalny sposób na przechowywanie danych wymaga Twojej firmy
8. Scentralizowana kopia zapasowa i zdalny dostęp
9. Sieciowe udostępnianie plików i drukarek
10. Scentralizowane przechowywanie i zabezpieczanie plików
11. Mobilny dostęp użytkowników do danych firmy
12. Windows Server 2012 Standard jest przeznaczony dla minimalnie zwirtualizowanych środowisk.
13. Każdy użytkownik lub urządzenie, które uzyskuje dostęp do serwera systemu operacyjnego, wymaga licencji CAL (Client Access License)
14. Jedna z najbardziej wszechstronnych platform rozwiązań dla SMB
15. Idealne rozwiązanie dla małych firm z wieloma klientami (laptopami / urządzeniami / komputerami stacjonarnymi / tabletami) i zdalnymi użytkownikami końcowymi. Użytkownicy wymagający bezpiecznego dostępu do udostępnionych informacji, scentralizowanego udostępniania plików, usług drukowania i wymagających zdalnego dostępu do danych firmy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Serwer Microsoft Windows Server 2012 centrum danych / standardowe 64-bitowe urządzenie dvd Retail box Geniune COA License activation

Szczegóły kontaktu
Mysoft International Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8618620376699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas